kosmetyki - problem z angielskim .............

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

problem z angielskim...
Napisano 09-02-2006 09:35
, przez endr
witam mam problem z angielskim:jak uczyć się angielskiego by płynnie mówić idobrze rozumieć mowe angielską i czy ewentyalne porady można zastosować do innych przedmiotów? jeśli to możliwe prosiłbym o zwięzłe porady tzn. przykłady jak postępować przy nauce . Pozdrawiam
Hej...
Napisano 25-08-2019 18:04:32
, przez zadane
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Hej...
Napisano 09-02-2006 18:34
Hej!
Żeby mówić płynie powinnaś osłuchać się z językiem. Oglądać programy anglojęzyczne, słuchać czego się da w tym języku. Pewnie że od razu nie będziesz rozumiała i mówiła płynnie w danym języku, ale na wszystko potrzeba czasu. Dobrze jest też wyjechać do kraju, w którym posługują się takim językiem. Wtedy jestes zmusznona do porozumiewania sie tak jak oni. Żeby dobrze rozumiec trzeba się uczyć słówek zwrotów. Bez tego nie da sie rady.
Żeby pozanać język trzeba dużo z nim ćwiczyć. Może na początek zapisuj to co chciałabyś powiedzieć. A potem spróbuj wykorzystywać w rozmowie.
Ja na przykład myśląc czasem o czymś zastanawiam się jak by to było w języku angilelskim. Na pewno nie zawsze to co "wymyślam" jest poprawne, ale staram się cos z tym angielskim zrobić. Dobrze jest też gdy masz z kim pogadać w tym języku. Zacząć od prostych rzeczy typu zainteresowania, wolny czas.
Najaważniejsza jest systematyka i słuchanie, czytanie. Kontakt z językiem.
Ja polecam program do nauki słowek. Jest on przydatny i można uczyc się systematycznie. Znajdziesz go na stronie: http://www.angielski.edu.pl/nauka_slowek_angielskich_amerykanskich.html
Mam nadzieję, że choć trochę się przyda. Trzymam za ciebie kciuki i pozdrwiam;-)
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.39